Pranie dywanów "Koral" Stargard - zadzwoń przyjedziemy po Twój dywan tel. 511-474-394
  • 4
  • DSC03612
  • DSC03714
  • Obraz3
  • Obraz4

Pralnia Dywanów "Koral" zaprasza

O nas

2009...
Początki...
Czyścimy tapicerki samochodowe, tapicerki meblowe... zdobywamy wiedzę i doświadczenie. Nasi klienci okazują zadowolenie.

Czyścimy dywany, tapicerki samochodowe i meblowe... zdobywamy wiedzę i doświadczenie. Nasi klienci okazują zadowolenie.

Rośnie zapotrzebowanie na szerszy wachlarz usług i zradza się pomysł - pralnia dywanów. Bazując na tym czego do tej pory mogliśmy się nauczyć postanawiamy postawić wszystko na jedna kartę. Podejmujemy wyzwanie. Inwestujemy w profesjonalne maszyny. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby podnieść poziom wykonywanych usług. Jakość i zadowolenie klienta stają się najważniejsze. Z pomocą dla naszych pomysłów przychodzą fundusze unijne.

Jako pierwsi w regionie kupujemy profesjonalną wirówkę do dywanów i wdrażamy w życie wiedzę zdobytą przez lata w największych pralniach w Polsce. Praktyka u profesjonalistów (ponad 20 lat doświadczenia) pozwala nam w szalonym tempie zdobywać nowe kwalifikacje. Rośniemy w siłę. Grono zadowolonych klientów rośnie a nasza praca staje się pasją. Podejmujemy nowe kroki. Zdobywamy środki na nowe urządzenia; kupujemy mechaniczną trzepaczkę, suszarkę, automaty piorące, auto dostawcze oraz pełną paletę środków czyszczących. Modernizujemy suszarnię zwiększając czterokrotnie jej wydajność. Instalujemy wentylatory, pochłaniacz wilgoci i nadmuch gorącego powietrza. Wszystko dla profesjonalnej jakości.

Dziś bazując na solidnym zapleczu naszej firmy rozpoczynamy kolejny etap. Rozszerzamy obszar działania, aby podwajać krąg zadowolonych klientów.

Przygoda trwa nadal!
A poprzeczka musi iść jeszcze wyżej i wyżej!

Pralania Dywanów Szczecin